- E-GIFT CARD 50€ (Κωδ.: ENF00002)
Χαρίστε στα αγαπημένα σας πρόσωπα μια Κάρτα Δώρου Enfleur Your Skin!
Η Ηλεκτρονική Gift Card αξίας 50€ αποστέλλεται μέσω E-mail. Ισχύει για αγορές στην Ελλάδα.
Η αγορά της ηλεκτρονικής δωροκάρτας γίνεται με τραπεζική κατάθεση ή πιστωτική κάρτα. (Εξαιρείται η αντικαταβολή). Όταν ολοκληρωθεί η αγορά και εντός μιας εργάσιμης ημέρας θα λάβετε την ηλεκτρονική Gift Card.
Ενεργοποιείται κατά την πληρωμή, τόσο στο φυσικό κατάστημα όσο και μέσω της ιστοσελίδας. Και στις δύο περιπτώσεις θα ζητηθούν τα τελευταία τέσσερα ψηφία του κινητού τηλεφώνου του παραλήπτη, που θα έχει παρασχεθεί από τον αγοραστή κατά τη διαδικασία αγοράς.
Μπορείτε να χρησιμοποιήσετε την ηλεκτρονική δωροκάρτα για πληρωμή στο κατάστημα αφού την εκτυπώσετε ή να την επιδείξετε στην κινητή σας συσκευή.
H Δωροκάρτα ισχύει για χρονικό διάστημα ενός έτους από την ημερομηνία αποστολής στον αγοραστή.
ENFLEUR YOUR SKIN
Επιλέγουμε τα καλύτερα προϊόντα παγκοσμίως ανάμεσα από εταιρείες που επενδύουν στην έρευνα για τη διατήρηση της υγείας και της ομορφιάς του δέρματος μας! Μία επιλογή προϊόντων φροντίδας του δέρματος, εστιασμένα στην ποιότητα, τη μοναδικότητα των συστατικών και στα εξαιρετικά αποτελέσματα. Eμπιστευθείτε το ENFLEUR YOUR SKIN και μεταβείτε σε μία νέα γενιά καλλυντικών υψηλής τεχνολογίας.