- PHYTOMER OLIGOMER® MOISTURIZING SHOWER GEL 200ml - Αφρόλουτρο Σώματος (Κωδ.: PHYT003)
Ενυδατικό αφρόλουτρο σώματος σε μορφή gel που μετατρέπεται σε έναν απαλό, διεισδυτικό αφρό.
Περιέχει oligomer®, ένα συμπύκνωμα θαλασσινού νερού πλούσιο σε μέταλλα, που καθαρίζει και ενυδατώνει το δέρμα. Για όλους τους τύπους δέρματος. Ιδανικό και για το ευαίσθητο δέρμα.
Καθαρίζει απαλά και ενυδατώνει το δέρμα προσφέροντας μια ευχάριστη αίσθηση ευεξίας. Αφήνει ένα φρέσκο, λεπτό άρωμα πράσινου τσαγιού και γιασεμιού στο δέρμα. Σέβεται το pH του δέρματος και καταπραΰνει τους ερεθισμούς.
Το pheohydrane (laminaria digitata) διεγείρει τις πρωτεϊνες του δέρματος για πιο σφιχτό και ελαστικό δέρμα. To oligomer® παρέχει τη βέλτιστη δόση ιχνοστοιχείων και μετάλλων, ενισχύει την επιδερμίδα και αποτρέπει την κυτταρική κόπωση.
ΑΦΡΟΛΟΥΤΡΟ # ΕΝΥΔΑΤΩΣΗ # ΕΥΑΙΣΘΗΤΟ ΔΕΡΜΑ # 93% ΣΥΣΤΑΤΙΚΑ ΦΥΣΙΚΗΣ ΠΡΟΕΛΕΥΣΗΣ
Χρήση: Εφαρμόστε με απαλές κυκλικές κινήσεις σε όλο το σώμα. Ξεπλύνετε και εφαρμόστε την κρέμα σώματος. Αποφύγετε την επαφή με την περιοφθαλμική περιοχή.
Brands: | PHYTOMER |
---|
Συστατικά - Σύνθεση: | Περιέχει: 93% συστατικά φυσικής προέλευσης, Oligomer®, Pheohydrane (Laminaria digitata) |
---|
ENFLEUR YOUR SKIN
Επιλέγουμε τα καλύτερα προϊόντα παγκοσμίως ανάμεσα από εταιρείες που επενδύουν στην έρευνα για τη διατήρηση της υγείας και της ομορφιάς του δέρματος μας! Μία επιλογή προϊόντων φροντίδας του δέρματος, εστιασμένα στην ποιότητα, τη μοναδικότητα των συστατικών και στα εξαιρετικά αποτελέσματα. Eμπιστευθείτε το ENFLEUR YOUR SKIN και μεταβείτε σε μία νέα γενιά καλλυντικών υψηλής τεχνολογίας.